icon

Photoscape

3.7

3.9

20

Kapsamlı bir düzenleme ve fotoğraf-yönetim paketi

11.3M

Bu uygulamayı oyla

Fotoğraf yönetimiyle ilgili piyasada çok fazla sayıda uygulama bulunur: Düzenleme, kataloglama, organize etme, derleme, efektler vb. Normalde bu tip işlemlerin her biri için ayrı ayrı uygulamaya ihtiyacınız vardır ancak şu sıralar bütün bu hizmetleri tek bir uygulamada toplayan ve ücretsiz fotoğraf düzenleme programlarının en iyilerinden biri olan Photoscape gibi çok güçlü programlar da piyasaya çıkmaktadır.

Photoscape fotoğraflarında küçük değişiklikler yapmak yerine onlara profesyonel bir dokunuş katmak isteyenler için her çeşit özelliği barındıran bir fotoğraf yönetim aracıdır.

Barındırdığı bütün özelliklerin arasında en göze çarpanları dosya arayıcı, grafik editörü, efekt editörü (çerçeveler, kolajlar, şablonlar, derlemeler vb.), eksiksiz bir gif oluşturucusu, yazdırma yöneticisi ve ekran görüntüsü alma aracıdır. Hepsi basit ve kullanması sezgiseldir.

Çok sayıda hazır efekt çok az efor sarf ederek eski bir fotoğrafı yenileyip orjinal bir kompozisyon yaratarak profesyonel değişiklikler yapmanıza izin verir.

Resimlerle çok sık çalışıyorsanız bir kere denediğinizde bir daha kesinlikle Photoscape'ten bir saniye bile ayrılamayacaksınız. Bugün indirin.
Uptodown X